AMPURIA TOUR :: Ampuria Blog

Ampuria Blog

Işık Aydın Karadeniz turumuzu anlatıyor... (Teşekkürler)

Işık Aydın Yurtiçi Turlar Yorum yok

Üniversiteden okul arkadaşlarımızla çıktığımız “Doğu Karadeniz Turu” ’nun üzerinden neredeyse tam iki hafta geçti ama Karadeniz’in doğası, insanları ve ezgileri belleğimde canlılığını koruyor , öyle ki; adeta Karadeniz’le yatıp, kalkmaya devam ediyorum hala…Belki de o nedenle gezi izlenimlerime dair yazmayı düşündüğüm yazıyı Karadeniz'in benliğimi rehin alan büyüsü bozulabilir endişesiyle daha önce yazamadım…

TAMAMINI OKU

Bir Karadeniz gezisinin ardından... (K. Aydın)

K. Aydın Yurtiçi Turlar Yorum yok

Başi karli dağlaruni ve zirvelerune taht kurmiş yaylalaruni görduk, yiyilesu her şeyuni tatduk,aslinda hirçin olan Karadenuz'un uysal ve sevumli bir çocuk gibi karşuladi bizu, derun ve serun sularından içtuk, hep güzel, sahuci ve  mert insanlarun çikti karşumuza, yeşilun kadar cömert misafirperverlukleriyle ağirladular bizu, kafalaruda çektuk her akşam, kolbasti oynaduk, teptuk horon da, o tinmek pilmez yağmurlarun yikadu saçlarumizi, güneşun dağutup sisleruni yollarımizi aydunlatti ve sevdaluk türkuleruni söyleduk pir ağuzdan.

K. AYDIN

TAMAMINI OKU

Sizden Gelenler (2014 )

Yurtiçi Turlar Yorum yok

2014 YILI TURLARIMIZ HAKKINDA DEĞERLENDİRMELER... Turlarımızın sonunda her zaman bir anket formu dağıtırız. Konuklarımızın memnuniyetini arttırmak, turlarımızı geliştirmektir amacımız. 2014 Yılındaki turlarımızın bazılarından küçük bir seçkiyi sizinle de paylaşmak istedik...  

TAMAMINI OKU

Foça Sen Bize ne Yaptın? (25-26 Ekim 2014)

Reyhan Uçar Yurtiçi Turlar Yorum yok

Sen bize ne yaptın? Sen bizi nasıl bir ruh haline soktun Foça?
Bi-le-mi-yo-rum....
Buna sebep içki mi , arkadaşlık mı, keyifli ortam mı ,itina ile yapılmış tıkır tıkır işleyen organizasyon mu, gezip gördüğümüz güzellikler mi, yapılan dostça sohbetler mi, senin gizemli suskunluğun mu, yoksa benim deli akan kanım mı?
Bunu da , Bi le mi yo rum..... Saygılarımla, Reyhan Uçar

TAMAMINI OKU

SHENGEN VİZESİ (16 Ekim 2014)

Yurtdışı Turlar Yorum yok

SHENGEN VİZESİ İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR Acentemiz Schengen Ülkelerine yapılan turlarda yolcularına Vize alımında yardımcı olur. Ancak verilmeyen vizeler konusunda sorumluluğu yoktur. Tur başlangıcından belirli bir süre önce evraklarınızı kusursuz olarak acentemize ulaştırmanız ricası ile.. NOT: Rezervasyon sırasında vize için son müracaat tarihi hakkında blgi isteyiniz.

TAMAMINI OKU